פרסום ברשתות חברתיות

פרסום ברשתות חברתיות – למקצוענים בלבד!

ערוץ המדיה המתפתח ודינאמי ביותר בעשורים האחרונים. 

מספר הפלטפומות החברתיות השונות גדל משמעותית. לכל רשת חברתית יש מערכת פרסום משלה עם יתרונות וחסרונות. 

כל הרשתות החברתיות משתמשות במערכת בעלת מספר שכבות המאפשרת למותגים לנהל את פעילות המותג ברשת החברתית. 

שיכבה ראשונה: עמוד המותג ברשת החברתית – הפנים של המותג ברשת החברתית. 

שכבה שנייה: חשבון הפרסום –  חשבון המודעת דרכו ניתן לנהל את פעילות הפרסום הממומנת של המותג לפרסם מודעות, לקבוע את הקהלים להם הם מוגשים ובצע אופצימטזייה ולשלם עבור הפרסום שנרכש. מותג יכול לנהל את הפעילות הפרסומית שלו על יותר מחשבון מודעות אחד. 

שכבה שלישית: דאטה (או פיקסל בשמו הנפוץ יותר) . הפיקסל מאפשר לבצע אינטגרצייה של מידע בין הנכסים הדיגטאלים של המותג  (אתר המפרסם) הנמצאים מחוץ לרשת החברתית למידע אשר נמצא בתוך הרשת החברתית. הפקיסל מאפשר מעקב אחרי ביצועים אשר נוצרו בנכסים דיגטאלים מחוץ לרשת החברתית כתוצאה מהפרסום ברשת החברית. על הפיסל ניתן לבנות קהלים על ביסיס דאטה והתנהגות הגולש. פיקסל יכול להיות מחובר ליותר מחשבון פרסום אחד. מגבלות הפרטיות אשר הולכות וחמירות משפיעות מאוד על כמות המידע, סוג המידע, איכות המידע ואמינותו.  בעקיבות שינויים  עברו מערכות הדאטה משאיבת מידע מהדפדן של הגולש לדיווח מידע מהשרתים של אתר המפרסם והצלבתם עם ההמידע הקיים בשרתי הרשת החברית. 

שיכבה רביעית: ניהול שיחה – מערכת ניהול תקשורת מול הגולשים, הודעות, צ׳ט, תגובות על התוכן. 

שיכבה חמישית: מערכת E-commerce – מאפשרת למפרסם לפתוח חנות על גבי הרשת החברתית או לבצע אינטגרצייה של אתר הסחר הקיים שלנו מול החנות ברשת החברתית ועל ידי כך לאפשר לרכישה קלה, קידום מוצרים ותייוגם ברשת החברתית. 

תכנון, רכש וניהול מדיה ברשתות חברתיות הינו עסק מורכב ומתוחכם. כדי להגיע לתוצאות טובות בפרסום ברשתות חברתיות, נדרשים ידע ומקצועיות ברמה גבוהה מאוד. ראשית, יש ליצור הפרדה בין ניהול התוכן והשיחה בעמוד לבין תכנון ורכש המדיה, מכיוון שמדובר בשני תחומים המצריכים יכולות שונות לחלוטין. ניהול תוכן ושיחה דורש יכולות קריאטיביות, ואילו תכנון ורכש מדיה מחייבים הבנת מדיה מעמיקה, יכולות אופטימיזציה ויכולות טכניות. במקרים רבים, סוכנות שיודעת לנהל תוכן ושיחה ברשת, לא תהיה מצוידת ברמת הידע הנדרשת למהלך איכותי של תכנון ורכש מדיה על גבי פלטפורמות מורכבות שכאלה. 

פרסום בפייסבוק פרסום באינסטגרם פרסום בטיקטוק פרסום בלינקדאין פרסום ביוטיוב

רשתות חברתיות - האם אפשר לנהל פעילות זו לבד?

כל אחד יכול לפתוח חשבון פרסום ולנהל על גבי הפלטפורמה קמפיינים פרסומיים, אך אליה וקוץ בה – הפלטפורמות, המתגמלת את המפרסם על פי איכות תכנון המדיה שהוא ביצע. עלויות הפרסום בפייסבוק מושפעות מאוד מבחירת המודעות, קהלי היעד וההיסטוריה של החשבון שבאמצעותו מנוהל הקמפיין. הפערים בעלויות ובמדדי המעורבות אותו יוצר הקמפיין יכולים להגיע להפרש של עד 500% בין קמפיין שמנוהל מקצועית לכזה המנוהל בידיים חובבניות. 

התפלגות חשיפה לרשתות חברתיות על פי גיל בישראל - כמות משתמשים

התפלגות חשיפה לרשתות חברתיות - נשים - על פי גיל בישראל - כמות משתמשות

התפלגות חשיפה לרשתות חברתיות - גברים - על פי גיל בישראל - כמות משתמשים

הפלוס של מדיה פולס

מדיה פולס הינה אחת מסוכנויות המדיה המנוסות ביותר בארץ בתחום הרשתות החברתיות ופועלת במגרש זה משנת 2009.

אנחנו מתמחים בפרסום מבוסס ביצועים (לידים, רכישות, הורדות אפליקציה וצפיות בתוכן) 

אנו רוכשים ומנהלים שטחי פרסום ברשתות חברתיות עבור חלק גדול מהמפרסמים הגדולים במשק הישראלי.

אנחנו מנהלים קמפיינים בישראל ובחו״ל. 

מדיה פולס מתכננת ורוכשת מדיה על גבי טכנולוגיות ייחודיות המתחברות ל-API של של רשתות החברתיות. טכנולוגיות אלו מאפשרות לנו לבצע התאמה ואופטימיזציה של המדיה אותה אנו רוכשים באופן מותאם ומדויק לצרכי לקוחותינו.

 יכולות אלו מאפשרות לנו להפיק את המרב מהפרסום עבור כל אחד מלקוחותינו.