פרסום בעיתונות

יש חיים לפרסום בעיתונות

בשנים האחרונות הספידו את הרלוונטיות של הפרסום בעיתונות הכתובה, ודנו רבות בירידה בהיקפי הפרסום במדיה זו. האמנם? בדיקת אחוזי הקריאה של העיתונות הכתובה בישראל מצביעה על מגמת גידול בכיסוי היומי. בסיס הקוראים התרחב בעיקר עם כניסת “השחקנים החדשים” – החינמונים “ישראל היום” ו”ישראל פוסט”. כתוצאה מכך השתנו יחסי הכוחות בשוק, ואנו עדים לתחייה מחודשת של התחרות והיזמות בקרב כל שאר “השחקנים” במגרש העיתונות הכתובה. כניסתם של החינמונים אף העלתה משמעותית את אחוזי הקריאה בקהלי יעד צעירים יותר, אם כי הבסיס האיתן של קוראי העיתונים נותר מבוגר יחסית.

יש ייחוד לפרסום בעיתונות

עיתונות היא אמצעי המדיה האפקטיבי ביותר להעברת מסרים מורכבים. כשיש לפרסם מפרט טכני או נתוני עומק על מוצר או שירות שמעוניינים לשווק – העיתונות הכתובה היא הכתובת המוצלחת ביותר לכך.

בנוסף, מדובר באחד מאמצעי המדיה היחידים בהם קהל היעד הוא שקובע את זמן החשיפה שלו למסר. קמפיין מוצלח שמגרה את סקרנותו של הצרכן, ומצליח להיות מעניין ואטרקטיבי עבורו, יגרום לו להקדיש כל זמן שיחליט עליו כדי להתעמק בו. 

הפלוס של מדיה פולס

למדיה פולס יש את היד המכוונת שנמצאת כל הזמן על הדופק. נשמח להעמיד את  המומחיות שלנו לרשות לקוחותינו:

לבנות לכל מפרסם את הפריסה הנכונה בהתאם לחשיפה בפועל של עיתון לקהל היעד שלו.

להחליט על תדירות הפרסום האפקטיבית הנדרשת בכל עיתון בהתאם לתדירות הקריאה הממוצעת של קוראיו.

לשלב את הפרסום בעיתונות בצורה החכמה, היעילה והחסכונית ביותר בתכנית מדיה חוצת פלטפורמות. 

יש צורך ביד מכוונת

רכישת פרסום בעיתונות אינה כרוכה בתהליך מורכב כמו זה הנדרש במדיות הדיגיטליות. לכן מפרסמים רבים בוחרים לבצע פעולה זו בעצמם מבלי להשתמש בשירותיה של חברת מדיה. עצמאות כזו אינה מומלצת בתקופה בה מתרחשות תמורות ותהפוכות רבות בעיתונות בפרט ובצריכה כוללת של מדיה בכלל. העיתונות הישראלית משנה את פניה עם כניסת עיתונים חדשים למגזר הכללי ואף למגזרים ספציפיים. מצב כזה מחייב את המפרסם לנהוג באחריות ולהיעזר בגוף מקצועי, שמכיר את הנתונים באופן מעמיק ויהווה עבורו יד מכוונת. זאת גם בהתחשב בעובדה שהעלויות לאלף נחשפים בעיתונות גבוהות יחסית. 

יש כמה מרכיבים לשוק העיתונות

עיתונות ימית

עיתונות סופ”ש

עיתונות כלכלית

עיתונות מקומית

שבועונים

עיתונות מגזרית

מגזינים

עיתונות סופ״ש

אחוז כיסוי יומי בגילאי 18+

No Data Found

עיתונות יומית

אחוז כיסוי יומי בגילאי 18+

No Data Found